Kasım 29, 2023

Dedektif Bürosu Hizmetlerimizde Boşanma Davalarına Yönelik Faaliyetlerimiz

Read this awesome post

Dedektif Bürosu Hizmetlerimizde Boşanma Davalarına Yönelik Faaliyetlerimiz

Günümüzde boşanma davaları oldukça artış göstermektedir. Eşler çeşitli nedenlerden dolayı evliliklerini sona erdirmek isteyebilmektedirler. Eşlerden biri diğerine karşı şüphe duyduğunda, yoğun ilgisizlik, anlaşmazlık, şiddet, aldatılmak gibi nedenlerle boşanma davası açabilir. Tercih edilen boşanma şekli hemen hemen herkes için anlaşmalı olarak boşanmaktır. Fakat anlaşmalı boşanmanın bazı şartları bulunmaktadır. Bu şartlar sağlanamadığında ya da eşlerden biri sorun çıkardığında davalar çekişmeli olarak görülmek zorunda kalabilmektedir. Çekişmeli boşanma davalarında her iki taraf da birbirlerine yönelttiği iddiaları deliller yoluyla ispatlamakla yükümlüdür. Dedektif büroları ile çalışmak ise tam bu noktada devreye girer ve size çekişmeli boşanma davalarınız için büyük avantajlar sağlar.

Boşanma Davalarında Dedektiflik Hizmetlerimiz

Çekişmeli boşanma davalarında en önemli husus iddianızı ispatlayabilmenizdir. Aile mahkemeleri sizin sözünüzden ziyade mahkemeye sunduğunuz delillerle ilgilenir ve davanız buna göre şekillenir. Bir çok sebepten dolayı boşanmak için bize başvuranlar olmaktadır. Fakat en sık karşılaştığımız sorun eşlerden birinin diğerini aldatması nedeniyle boşanma davası açılmak istenmesidir. Tarafların kendi kendilerine toplamaya çalıştığı deliller kişiyi oldukça zorlamakta ve davaları uzatarak yıllarca sürebilmesine neden olmaktadır.

Davanıza fayda sağlayacak delillerin ne yazık ki kendiliğinden ortaya çıkabilmesi söz konusu değildir. Her şüphenin detaylıca araştırılarak, gerekirse kişinin takibi yapılarak somut delillere dönüştürülmesi gerekmektedir. Boşanma davanız için dedektif bürosu ile çalışmak ise somut delillerle gerçeği bilmenizi, gelecekteki hak ve çıkarlarınızı koruyabilmenizi, hatta ortak çocuk olması durumunda velayet davanızı bile kazanabilmenizi sağlar.

Özel Dedektiflik Hizmeti Avantajları

Biz bir özel dedektiflik bürosu olarak boşanma davalarınızda taahhüt edilen sürede araştırmalarımızı yapan ve topladığımız somut delilleri mahkemeye sunmak üzere size teslim eden en köklü ve güvenilir dedektiflik bürolarından biriyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için teknolojiden ve gerekli tüm ekipmanlardan faydalanıyoruz. Ve kanıt alışverişlerinizi kişisel mahremiyetinizi korumak için muhakkak gizlilik çerçevesinde gerçekleştiriyor, mağdur olmanızın önüne geçiyoruz.

Eğer sizin de evliliğinize bir şüphe düştüyse ve boşanma kararı verdiyseniz, bizlere web sitemizden veya ilgili telefon numaramızdan ulaşarak randevu alabilir, detaylı bir görüşme sağlayarak tüm soru işaretlerinizi giderebilirsiniz. Unutmayın ki boşanma davanızda özel dedektif ile çalışmak iddialarınızı somut delillerle destekleyecek ve size mahkemede her açıdan büyük faydalar sağlayacaktır.

Bir cevap yazın