Kasım 29, 2023

Fenerbahçe Beko’da Kombine Satışları Başlıyor!

Read this awesome post

Fenerbahçe Beko’da Kombine Satışları Başlıyor!

Fenerbahçe Beko yeni sezon hazırlıklarını tam gaz devam ettiriyor. Takımın resmi web sitesinde yapılan açıklamaların ardından kombine satışlarının başlayacağı duyuruldu. 28 Temmuz 2022 saat 19.00 tarihinde Fenerbahçe Beko’nun kombine satışlarının satışa çıkacağı duyuruldu. Fenerbahçe Beko yönetiminden yapılan açıklamaların ardından taraftar 28 Temmuz gününü dikkat çekerek kombine satışları için sıraya girdi.

Fenerbahçe Beko Ituadis yönetiminde yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Wilbeikin gibi büyük yıldızları kadrosuna katan Fenerbahçe’de gündemde olan isim Higgins Hayes olarak ön plana çıkıyor. Barcelona’nın genç oyuncusuyla yakın bir zaman dilimi içinde Fenerbahçe’nin 2 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor. Sözleşmenin imzalanmasının ardından Fenerbahçe’de pivot santrafor transferinin de gerçekleşmesi konuşuluyor. Casino siteleri

Yeni Transferler Kapıda!

Fenerbahçe başarılı guard oyuncusu Nick Calathes ile sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. Yakın bir zaman dilimi içinde Calathes ile sözleşme imzalamaya hazırlanan Fenerbahçe yıldız guarda 3 yıllık sözleşme talebinde bulundu. Yıldız oyuncuyla anlaşmaya yakın olan Fenerbahçe’nin yakın bir zamanda transferi duyurması bekleniyor. Fenerbahçe’de yeni sezon hazırlıkları kapsamında devam eden çalışmalar Achille Polonarayla yolların kesin gözüyle ayrılması bekleniyor. Yeni transfer arayışları kapsamında Mustafa Fall ismi ön plana çıkıyor. Olypiakos’ta başarılı bir sezon geçiren Mustafa Fall’ın Fenerbahçe ile sözleşme imzalamaya yakın olduğu belirtiliyor. Mustafa Fall tarafından yapılan açıklamada Fenerbahçe’de oynamak isterim, şeklinde açıklama geldi.

Bir cevap yazın