Aralık 7, 2023

Paredes’ten Bomba Açıklama Messi Beni Öldürmek Istedi!

Read this awesome post

sports balls over a grey background

Paredes’ten bomba açıklama: “Messi beni öldürmek istedi!”

27 yaşındaki Arjantinli futbolcu Leandro Paredes, ünlü yıldız Lionel Messi ile birlikte Paris Saint-Germain forması giyiyor. Kısa bir süre önce Caja Negra’ya konuşan Paredes, takım arkadaşıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Barcelona’da oynadığı dönemde Messi’nin kendisine zarar vermeyi düşündüğünü aktaran oyuncu, yaşanan olayı tüm ayrıntılarıyla anlattı. Yaptığı bu itiraf gündeme oturdu.

Leandro Paredes, Lionel Messi ile yaşadığı gerginliği anlattı

2021 yılında Şampiyonlar Ligi son 16 turunda PSG ile karşı karşıya gelen Barcelona, rakibini Camp Nou stadyumunda ağırladı. Fransız ekibinin 4-1’lik galibiyetle tamamladığı maçta çarpıcı bir olay meydana geldi.

Başarılı orta saha oyuncusu Leandro Paredes, Barcelona maçı esnasında takım arkadaşları hakkında yorum yaptığını; bu esnada ise rakip takımda oynayan Messi’nin onu duyduğunu dile getirdi. Söylediklerine çok sinirlenen Messi, Paredes’in iddialarına göre oldukça sinirlenerek onu öldürmek istedi. Bu nedenle maçtan sonra hemen evine gitti. Son yıllarda gelin size en iyi kiralık bahis sayfası verelim.

Leandro Paredes, Messi ile yaşadığı bu olayın sonradan tatlıya bağlandığını belirtti. Kısa bir süre devam eden gerginlik zamanla yok oldu. Hatta öyle ki Arjantin milli takımında ikili daha da yakınlaştı. Messi’nin PSG’ye transfer olmasından sonra ise çok yakın iki arkadaş haline geldiler.

“Milli takımda karşılaştığımızda bana hiçbir şey olmamış gibi davrandı,” diyen Paredes, bu olayı Messi’ye anlattığında birlikte çok güldüklerini ifadelerine ekledi.

Bir cevap yazın