Aralık 8, 2023

Revizyon Burun Estetiği Yaptıracaksınız Cerrah Seçimine Dikkat Edin

Burun estetiği her sene binlerce insan tarafından tercih edilmektedir. Çok tercih edilen bir estetik türüdür çünkü insanlar burnunu çok daha güzel görmek isteyebilir. Burundaki şekil bozuklukları doğuştan gelebileceği gibi sonradan da ortaya çıkabilir. Bu iki durumda da burun estetiğini tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde bu iki durum da sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Bu sağlık sorunları nefes almakta zorluk ve gece uyumada zorluk olarak karşımıza çıkar. Uygulanan estetik işlemde bu sorunların çözümüne de dikkat edilir ve size güzellik katılırken sağlıkta katılır. Revizyon burun estetiğinin ne olduğunu düşünüyorsanız, revizyon burun estetiği birinci aşamada yani primer burun estetiğinde başarı elde edemeyen kişilerin sekonder yani ikinci estetiğini yaptırmasıdır.

Burun estetiği yaptıracağınız zaman cerrah seçimi oldukça önemlidir çünkü estetik işlemlerde adeta bir tarif yaparsınız ve cerrah bu tarifi olabildiğince uygulamaya çalışır. Aynı zamanda size bu konularda bilgi verir. İlk aşama başarısız olduysa revizyon burun estetiğinde cerrah seçiminde çok daha titiz olmalısınız ve sizi her açıdan dinleyen bir cerrahı tercih etmelisiniz. Bu sayede burnunuzu bu aşamada tamamıyla istediğiniz görünüme ulaştırabilirsiniz.

Revizyon Burun Estetiği Sonrası Ne Zaman İyileşme Olur

Revizyon burun estetiği yaptırdıktan sonra ilk başta klasik morluklar oluşabilir. Bu morluklar zamanla kaybolur ki bunlar genellikle çok uzun sürmez, birkaç haftada bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Ağır işler yapmak gibi konulardan ortalama olarak 1 ay uzak durmanız gerekir, daha fazla uzak durmakta sağlığınız için iyi olacaktır. Burnun son şeklini alması ise 1 seneyi bulmaktadır. Revizyon burun estetiği sonrası burnun tam olarak oturması uzunca bir zaman almaktadır ancak bu süreçte genel durumunuz iyi olur ve burnunuzla ilgili bir sorun olmaz.

Burun Estetiği Sonrası Yüz Güzelliğiniz Artacaktır

Yüzü güzelleştirmenin en iyi yollarından birisi burnunuzu güzelleştirmektir. Burnunuzu güzelleştirdiğiniz zaman yüzünüzde beraberinde güzelleşecektir. Bu yüzden çok daha güzel bir yüze sahip olmak istiyorsanız ve burnunuzun şeklini beğenmiyorsanız burun estetiğini tercih edebilir ve yüzünüze fazlasıyla güzellik katabilirsiniz.

Bir cevap yazın