Kasım 29, 2023

Sultanahmet Köftecisi Menüs?

Read this awesome post

Sultanahmet Köftecisi Menüsü

Günümüzde restorantların genelinde geniş bir menü ve her türden çorba, sulu yemek ve ızgara çeşitleri bulunmaktadır. Bazı restorantlar ise tanındıkları spesifik yemeklerle öne çıkarlar ve o yemeği en iyi şekilde yaparlar. İstanbul bu noktada pek çok spesifik restorantı bünyesinde barındıran büyük bir şehir. Yalnızca kuru fasulye yapan restorantlar bulunduğu gibi yalnızca döner, yalnızca ciğer, yalnızca midye yapan restoranlar bulunabilmektedir.

Köfte birçok restorantta bulunabilen ana yemeklerden birisi olsa da bazı restorantlar özel köfteler yaparak yalnızca bu alanda ünlenebiliyorlar, menülerini bu ana yemek üzerine kurup müşterilerini ağırlayabiliyorlar. Sultanahmet Köftesi de bu özel köftelerden birisi olarak öne çıkmaktadır. Osmanlı’nın geleneksel Sultanahmet Köfte kültürünü kendine has sunumuyla yapan Meşhur Sultanahmet Köftecisi 100 yılı aşan geçmişi ile hizmet vermektedir.

Sultanahmet Köftecisi ana yemek olarak Sultanahmet Köftesi sunmakla birlikte menüsünde şiş kebap, tavuk şiş, pilav, çorba, mevsim salata, köfte ile beraber tüketilen olmazsa olmazlardan piyaz, irmik tatlısı ve Kemalpaşa tatlısı da sunmaktadır. Nitelikli yemekleri ve uygun fiyatlarıyla dikkati çeken Sultanahmet Köftecisi müşterilerin taleplerine cevap vermektedir. Sultanahmet Köftesi’nin yanında sunulan diğer ürünlerde de yüksek standartlar gözetilmekte, müşterilerin olumlu geri dönüşleri memnuniyet oluşturmaktadır. Tüm yemeklerin hijyen koşulları çerçevesinde sürekli denetlenen mutfağındada üretildiğini ve personelin hijyen kurallarına uygun şekilde hizmet verdiğini de eklemek gerekir

Ayrıca Meşhur Sultanahmet Köftecisi’nde tercihe göre kola, fanta, gazoz, ayran, şalgam ve diğer içecekler bulunmakta müşterilerin taleplerine göre servis edilmektedir. İnternet üzerinden herhangi bir web sitesi veya uygulama ile sipariş almayan restorant paket servis hizmetini yalnızca telefon siparişlerinde vermektedir. Restorantın irtibat bilgilerine, adres bilgisine, menüsüne ve diğer detaylarına internet sitesi üzerinden ulaşılabilmektedir.

Bir cevap yazın