Kasım 29, 2023

Tiktokta İzlenme Başına Para Kazanma

Read this awesome post

Tiktok’ta İzlenme Başına Para Kazanma

Tiktok eğlenceli ve farklı içeriklerin paylaşıldığı bir sosyal medya yani sosyal paylaşım platformudur. Ayrıca sadece paylaşımlar değil, bu paylaşımlara yapılan etkileşimler (beğeni, izlenme, yorum vs.) de insanların birbiri ile iletişim kurmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu etkileşimlerin, kişilerin uygulama üzerinden para kazanmasını sağlayan bir yönü de bulunmaktadır. İşte Tiktok üzerinden ciddi kazanımların söz konusu olması, bu uygulamaya olan ilgiyi her geçen gün daha fazla artırmaktadır. Eğer siz de bu uygulama doğrultusunda para kazanmak isterseniz bunu Tiktok takipçi satın al seçeneği ile kısa yoldan Bayigram firması ile sağlayabilirsiniz.

Tiktok Kaç İzlenmeye Para Veriyor?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere yapılan hesaplamalar doğrultusunda 1000 kişilik bir izlenme sayısı olduğunda 1 dolar yani 7 TL seviyelerinde para kazanılması mümkündür.

Fenomenlerin paylaştıkları içeriklerden kazanılan paralar ve bu işe yeni girenlerin paylaşımları kapsamında sorduğu sorular genellikle Tiktok’ta izlenme başına para kazanma üzerinedir. Peki, gerçekten de bu uygulama üzerinden yapılan paylaşımlar dolayısıyla izlenme başına kazanılan paralar ne kadar?

Bunun için yapılan hesaplamalar doğrultusunda kıstas 1000 takipçi üzerinden başlatılmaktadır. Yani 1000 TL üzerinde takipçi sayınız olduğunda yani bu sayıda izlenmeniz varsa o zaman 1 dolar ( 7 TL civarlarında ) kazanabilmektesiniz. Buna göre;

  • Günlük Tek video paylaşımında 5 bin izleme söz konusu ise o zaman aylık kazanç ortalama; 1000 TL civarında olacaktır.
  • Günlük 2 adet video paylaşımında 10 bin seviyelerinde izlenmeler varsa o zaman elde edilen kazanç ortalama; 4.500 TL civarında olacaktır.
  • Günde 2 adet video paylaşımında 50.000 izlenme oranlarına sahip ise o zaman 20 binin üzerinde kazançlardan söz edilebilir.

Tiktok Para Kazanmak İçin Kaç Takipçi Gerekir?

Tiktok’ta takipçi sayınız ve dolayısıyla da izlenmeleriniz ne kadar çoksa o kadar fazla para kazanmaktasınız. Yani bu bağlamda 1 dolar kazanabilmek için 1000 adet takipçiniz ve izlenmenizin olması gerekmektedir.

Tiktok’ta Kaç Takipçi Olunca Canlı Yayın Açılır?

Tiktok uygulamasında canlı yayın açabilmek ve para kazanabilmek için gerekli olan minimum takipçi sayısı 1000 civarındadır. 1000 kişiye ulaştıktan sonra Live özelliği sizlere de sunulur. Eğer takipçi sayınızı hemen artırmak isterseniz Bayigram’da yer takipçi satın alma hizmetlerine https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın